0546 26 26 26 8irfanucgun@hotmail.com

Solunum Hastalığı Danışma

Solunum sistem sorunları genelde tedaviden çok fayda görmeyen ve ömür boyu süren hastalıklar zannedilir, ama gerçek böyle değildir. 

KOAH, Astım, Meslek Hastalığı, zatürre, nodül, sıvı vb gibi sorunlarda tedavi ile önemli oranda iyileşme sağlanabilir ve hayat kalitesi arttırılabilir.

Daha da önemlisi bu hastalıkların erken dönemlerinde uygulanacak etkili tedbirler ve tedavi ile hastalıkların kalıcı hale gelmesi önlenebilir. 

Kliniğimiz, solunum sistem sorunları nedeniyle sıkıntı çeken tüm hastaların bu ihtiyacına cevap vermek, yeni tedavi yöntemleri ve izlenmesi gereken basamaklar konusunda danışmanlık yapmak için kurulmuştur. 

Kliniğimizde solunum fonksiyon testleri, alerji testleri, bazı kan tahlilleri ve toraks ultrasonografisi gibi tetkikler yapılmaktadır. Hastaların tüm işlemleri aynı ortamda yapılarak sonuçlandırılmaktadır. Nadiren dış kliniklerde ek tetkik gerekmektedir.

Hastalar kliniğimize geldiklerinde ayrıntılı muayenesi, tetkiklerin değerlendirilmesi, solunum testleri ve ilaçların düzenlenmesi yaklaşık bir saat kadar sürmektedir (bunların hepsi muayene ücretine dahildir)

Nedeni bilinmeyen nefes darlığı, geçmeyen öksürük, ağızdan kan gelmesi, yan ağrısı, hırıltı ve ateş gibi şikayetleri olan hastaların veya Radyolojik anormallik saptanan kişilerin bir uzman tarafından tekrar değerlendirilmesi ve tetkiklerin planlanması gerekir.  

Sorunların çözümü ve soruların cevaplanması için lütfen bizi aramaktan çekinmeyiniz. 

Solunum Hastalığı Danışma