0546 26 26 26 8irfanucgun@hotmail.com

Kliniğimizin Çalışma Sistemi

Solunum Hastalıkları Danışma ve Tedavi Merkezimiz, hastalarımızin yüksek kalitede sağlık hizmetine hijyenik bir ortamda ve hızla ulaşabilmesi amacıyla kurulmuştur. 

Merkezimizde hasta memnuniyeti ve sorunların hızlı çözümü birinci önceliğimizdir.

Korona döneminde kliniğimiz her hastadan sonra temizlenmekte ve havalandırılmaktadır. Kliniğimizde solunum testi ve ilaç uygulamaları tek kullanımlık malzemeler ile yapılmaktadır. 

Kliniğimize yetişkin yaş grubundaki (+18 yaş) hastalar kabul edilmektedir. Kliniğimizde randevu ile hasta bakılmaktadır, hafta içi 11:00 - 18:00; hafta sonu 13:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. 

Kliniğimizde solunum fonksiyon testleri, alerji testleri, bazı kan tahlilleri, monitörizasyon ve toraks ultrasonografisi gibi tetkikler yapılabilmektedir. Hastaların tüm işlemleri aynı ortamda yapılarak sonuçlandırılmakta, nadiren dışardan ek tetkik gerekmektedir.

Hastalar kliniğimize geldiklerinde ayrıntılı muayenesi, tetkiklerin değerlendirilmesi, solunum testleri ve ilaçların düzenlenmesi yaklaşık bir saat kadar sürmektedir

Bir ay içindeki kontroller ücretsizdir.

Tüm bu işlemler için 500 TL ücret alınmaktadır (2021 itibariyle, tetkikler ve kontrol dahil).

Alerji testi gerektiğinde ayrıca ücret talep edilebilir. 

Çevre özel hastanelerde yapılması gereken bronkoskopi, tomografi veya biyopsi gibi işlemlerde, o kurumlar ayrıca ücret talep etmektedirler. Hastaneye yatması gereken bir hasta olduğunda özel hastanelerde takibi yapılabilmektedir. 

Kliniğimize gelemeyecek derecede ağır hastaların da bu hizmetten yararlanabilmesi için uzman doktor tarafından EVDE SAĞLIK HİZMETİ de verilmektedir. Bunun için 600 TL alınmaktadır (hastanın niçin gelemediğinin belirtilmesi, randevu alınması ve Eskişehir'de oturması durumunda). 

Kliniğimizde nakit veya kredi kartı ile ödeme yapılabilmektedir. 

Tüm hastalara sağlıklı günler dilerim. 

Saygılarımla

Prof. Dr. İrfan Uçgun